Chcesz oszczędzać energię, wymieniając oświetlenie
w przedsiębiorstwie? 

Obawiasz się wysokich kosztów inwestycji, niepewności zwrotu oraz problemów, jeśli wybierzesz niewłaściwy produkt LED?

Poznaj rozwiązanie, które pozwoli Ci
zaoszczędzić 75% wydatków na energię!

Beghelli RX 03 H LED (1)

Na rynku istnieje wiele dostawców oświetlenia LED, co sprawia, że wybór właściwego rozwiązania staje się wyjątkowo trudny. Kiedy każdy sprzedawca zachwala swoje produkty, trudno się w tym wszystkim połapać. Dlatego potrzebujesz rzetelnych informacji i fachowego wsparcia.

Skoro tu jesteś, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego problemu...

down-right-arrow

I być może nikt Ci jeszcze nie powiedział, że:

01

LED LED-owi nierówny – rynek jest pełen produktów niskiej jakości

02

Markowe komponenty to nie gwarancja wysokiej jakości produktu

03

Niewłaściwe oświetlenie znacząco obniża wydajność i bezpieczeństwo

04

Popularny znak CE to tylko deklaracja, a nie gwarancja jakości  

05

Norma wymaga stałego poziomu oświetlenia przez cały okres użytkowania opraw

Z myślą o takich potrzebach powstał
System RX Beghelli!

System ze spłatą z oszczędności, dzięki któremu przejdziesz:

Czym jest SYSTEM RX? 

System RX to rozwiązanie, które pozwala na modernizację oświetlenia w firmie. Dzięki niemu zyskasz nie tylko lepsze oświetlenie, ale także większą wydajność pracy i bezpieczeństwo pracowników.

Oprócz głównego celu modernizacji, jakim są oszczędności energii, System RX gwarantuje pewny zwrot inwestycji i bezpieczeństwo działania przez kontrolę zużycia energii oraz monitoring pracy zarówno oświetlenia podstawowego, jak i awaryjnego.

Dzięki radiowemu systemowi i czujnikom światła Autodimm wbudowanych w oprawach maksymalizujemy energooszczędność oraz zwiększamy komfort użytkowania przez automatyzację sterowania bez potrzeby zmian w instalacji.

Sprawdź, jak zaoszczędzić 75% kosztów ponoszonych za energię,
a sam system można spłacić z uzyskanych oszczędności!

zobacz webinar_Beghelli_

Zobacz opracowaną dla europejskiej firmy Classen kalkulację oszczędności. Sprawdź jakie dodatkowe korzyści przynosi modernizacja oświetlenia w Systemie RX!

Beghelli_Classen__

Poznaj więcej zalet korzystania z SYSTEMU RX

finansowanie-beghelli

Finansowanie Beghelli

Po co zamrażać własne środki? Modernizację oświetlenia w Systemie RX można spłacić z uzyskanych oszczędności w wygodnych, miesięcznych ratach.

Co więcej, można zyskać dofinansowanie w postaci bonusu za modernizację oświetlenia nawet do 30% wartości inwestycji.

gwarancja

Pisemna gwarancja oszczędności

Wyposażając się w System RX, podpisujesz z Beghelli chroniącą Cię długoterminową umowę.

Tym sposobem zabezpieczasz swoje oszczędności energii – jeśli będą niższe niż przedstawione w umowie, otrzymasz zwrot za różnicę pomiędzy wartością wyliczoną w umowie a rzeczywistym zużyciem energii.

Radiowe-sterowanie-swiatlem

Radiowe sterowanie oświetleniem

Dzięki bezprzewodowemu systemowi komunikacji pomiędzy oprawami zdalnie można sterować, zarządzać, monitorować cały system oświetlenia, a nawet prowadzić serwis.

Dzięki temu masz stały dostęp do funkcji diagnostycznych, danych dotyczących pracy opraw, a także zużycia energii każdej z nich. Sterowanie oświetleniem nie wymaga dodatkowego okablowania, więc nie ponosisz kosztów dodatkowej instalacji.

Autodimm

Autodimm – automatyczna adaptacja światła

Dzięki czujnikowi, który płynnie reguluje strumień świetlnego, zyskujesz optymalne natężenie oświetlenia na powierzchni pracy, niezależnie od zmian światła naturalnego. 

System automatycznie dostosowuje ilość światła sztucznego, osiągając stały poziom oświetlenia i przynosząc korzyści w postaci wygody oraz efektywności energetycznej. Cały proces, od kalibracji po regulację, odbywa się automatycznie, eliminując potrzebę ingerencji użytkownika czy dodatkowych ustawień.

Monitoring-radiowy

Monitoring radiowy

System RX oferuje bezprzewodowe monitorowanie oświetlenia awaryjnego i podstawowego, co pozwala na oszczędności dzięki wyeliminowaniu konieczności dodatkowych instalacji. 

Szybki, wygodny i precyzyjny podgląd na działanie oświetlenia awaryjnego zapewnia komfort i kontrolę. Automatyczne testy gwarantują nie tylko sprawność oświetlenia awaryjnego, ale również zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa, co przekłada się na Twój spokój i pewność działania.

Olsnienie

Ograniczenie efektu olśnienia

Korzystając z Systemu RX unikasz efektu olśnienia. To nieprzyjemne doznanie wzrokowe spowodowane przez zbyt jaskrawe światło, które może utrudniać widzenie i zwiększać stres. Zazwyczaj wynika z niewłaściwego rozkładu luminacji lub nadmiernych kontrastów. 

System RX dostarcza odpowiedniej ilości światła, jednocześnie ograniczając efekt olśnienia zgodnie z normami. Dzięki specjalistycznym układom optycznym w oprawach Beghelli efektywnie zminimalizujesz to zjawisko, co przełoży się na komfort i bezpieczne warunki pracy w oświetlonych pomieszczeniach.

Amb frameLED_30-beghelli

Nawet przy małej instalacji modernizacja się opłaca!

Przy 200 sztukach oprawach Systemu RX, pracujących 16 h/dobę przez 5 dni w tygodniu, zwróci się w ciągu 1,5 roku.

tick-inside-circle

Oszczędzasz energię 81,2 MWh

tick-inside-circle

Inwestycja zwraca się po 1,5 roku

rx-beghelli
tick-inside-circle

Oszczędzasz 65 000 zł rocznie

tick-inside-circle

Spłacasz system z oszczędności

Chcesz skorzystać z bezpłatnego audytu?

Przekonaj się, jak duże oszczędności możesz wygenerować, stosując System RX! Skontaktuj się i skorzystaj z bezpłatnego audytu. Otrzymasz również prezentację i broszurę systemu RX.

Beghelli-prezentacja-system
systemrx-broszura

Spójrz na opinie klientów

quote (3)

Mamy pełne zaufanie do firmy Beghelli - Polska, gdyż każdorazowo wywiązuje się ze swojej usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia nam kompleksową obsługę, począwszy od przygotowania projektu oświetleniowego zgodnego z obowiązującymi normami oraz sztuką projektowania, przez profesjonalne doradztwo i fachową pomoc techniczną po terminową dostawę. Przed nami kolejne lata, w których zakładamy kontynuację współpracy.

Extral Aluminium Sp. z o.o.

quote (3)

Pracownicy korzystający na co dzień z produktów zamontowanych przez firmę Beghelli-Polska są zadowoleni z oświetlenia LED, ceniąc sobie estetykę wykonania oraz komfort użytkowania. Jakość oświetlenia oferowanego przez firmę spełnia nasze oczekiwania. Jest ono energooszczędne, posiada funkcję zaawansowanego sterowania i jest bezawaryjne. Firma ze zleconych przez nas zadań wywiązała się profesjonalnie, bezproblemowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 

Electrolux

quote (3)

Energooszczędne oświetlenie LED zapewnia najwyższą jakość oświetlenia oraz niezawodność, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie naszych pracowników. Zastosowanie opraw firmy Beghelli wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz systemami zarządzania oświetleniem, pozwala na oszczędność zużycia energii w 60-80% w porównaniu do opraw konwencjonalnych, pierwotnie zainstalowanych, a sukcesywnie wymienianych w najstarszych częściach zakładu.

GKN Automotive

quote (3)

W przeciągu 4 ostatnich lat wspólnie z firmą Beghelli-Polska Sp. z o.o. oświetliliśmy ponad 20 000 m2 powierzchni biur i magazynów. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę jako rzetelnego partnera, dostarczającego produkty charakteryzujące się wysoką jakością i bardzo dobrymi parametrami, a także objętych uczciwą gwarancją. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Beghelli-Polska tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy. 

Amica S.A.

5 lat gwarancji
25 lat prawidłowego użytkowania

Aby zabezpieczyć Twoje oszczędności, przy zakupie Systemu RX proponujemy pisemną gwarancję oszczędności. Jeżeli oszczędności energii będą niższe niż przedstawione w umowie – otrzymasz zwrot od Beghelli za różnicę pomiędzy wartością wyliczoną w umowie, a rzeczywistym zużyciem energii.

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Co warto sprawdzić przed wymianą
oświetlenia?- Historię, doświadczenie i wiedzę dostawcy z zakresu techniki świetlnej 
- Wiarygodność podawanych parametrów produktu (np. współczynniki CCT, CRI czy SDCM)
- Jak szybko spada strumień świetlny opraw LED (współczynniki L i B zgodnie z DIN IEC/PAS62717)
- Stopień olśnienia oprawy LED (współczynnik UGR zgodnie z PN-EN 12464)
- Normy, które spełnia oprawa LED (m.in. bezpieczeństwo fotobiologiczne EN 62471) 
- Warunki gwarancji i jej wykluczenia


Jakie są różnice między wysokiej jakości a niskiej jakości produktami LED?


Wydajność świetlna: Wysokiej jakości LEDy mają lepszą wydajność świetlną, co oznacza więcej światła na jednostkę energii.

Żywotność: Produkty LED wysokiej jakości mają dłuższą żywotność, co pozwala na oszczędności energii i kosztów związanych z wymianą.

Stabilność kolorów: Wysokiej jakości LEDy utrzymują stabilność kolorów przez cały okres eksploatacji, podczas gdy niskiej jakości LEDy mogą tracić barwę.

Skład materiałów: Wysokiej jakości produkty LED są wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stałą szczelność obudowy i taką samą przepuszczalność światła przez klosz, w całym okresie eksploatacji.

Elektronika: Wysokiej jakości LEDy mają lepsze komponenty elektroniczne, co przekłada się na stabilniejsze działanie i mniejsze ryzyko awarii.

Istnieją jakieś korzyści podatkowe, czy programy dotacji dla firm, które decydują się na modernizację oświetlenia?


Możesz zyskać dofinansowanie w postaci bonusu za modernizację oświetlenia nawet do 30% wartości inwestycji. 

Czy oświetlenie LED ma dłuższą żywotność niż inne rodzaje oświetlenia?


W tej chwili nic poza LED-wym oświetleniem nie jest już stosowane w firmach. Z System-em RX Beghelli możesz zyskać dofinansowanie.

KONTAKT

Chcesz oszczędzać energię w swojej firmie na poziomie 75% w System-ie RX?

Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Tomasz-Beghelli

Tomasz Chomicz

Business Development Manager
T: +48 667 955 880
E: